תאריך 31/05/2008 14:26:49
מאת ראובן גרפיט
נושא שרון, יותר מידי מרירות וכאב! ומדוע להעליב את הדוכיפת?

לו הדוכיפת היתה מבינה את מה שכתבת עליה היא היתה מזילה דמעה.אין היא ראויה להשואה זו.
לגבי הביקורת והמרירות שלך לגבי הכלכלה הנאו ליברלית את פשוט טועה ובגדול וחבל.
איני יודע בת כמה את אבל אני הגעתי לארץ בתור ילד, כעת אני נוגע ב60. הורי אשר הגיעו מאירופה.  לפני מלמת העולם ה2 ידעו כל טוב ובהגיעם לארץ , לא מגורים אלא מעברות /פחונים, לא אוכל ,אלא תלושים , איסוף שאריות בשוק ומשלוחי מזון וביגוד ממשפחה באוסטרליה.חיינו במצוקה עד לנפילת המערך.רק אז חל שיפור במצבינו.למרות שהייתי בוגר מדעי המחשב ,על מנת לקבל עבודה ,נאלצתי להוציא פנקס אדום ולהרשם בלשכת העבודה ולהיות חבר בקופת חולים של ההסתדרות.
הניהול הכלכלי של מפאי/מערך  הסוציאליסטית  לא הביאה רווחה ולא שפע אלא רק הניאו ליברליזם המאפשר לך, לי לכל אדם מוכשר ושאפתן לצמוח. בזמנם המתנו 10 שנים לטלפון. הנסיעות לחו"ל היו במשורה. נאסר לרכוש טלויזיה צבעונית ונאסר לשדר בצבע. כן זה שלטון הסוצילאיזם שאת מתגעגעת .   שלטון הפקידים המושחתים האינטרסנטים שחלקו את זבת הארץ ליקיריהם . כיום כל אחד יכול להתחרות בתנאים שויים ולהתקדם. (בגללם למשל יש משבר המים כי הם מנעו התפלה היוצרת תעסוקה ומעלה את רווחת חיינו. 1000 ליטר מים מותפלים עולה פחות מחצי $, פחות ממחיר אספרסו,פחות מבקבוק קוקה קולה ). אין זה אומר שאין חובת הממשלה לדאוג לזקנים, לחלשים, להיפך. בניאו ליברליזם לא היו 95000 תלמידים חרדים סועדים על חשבון המדינה/על חשבונך וחשבוני ותפוקתם שלילית ובנוסף להם, עשרות אלפי חרדים בתפקידי שירותי דת בלתי חיונים.
ההסטוריה מוכיחה שליברליזם כלכלי הינה הדרך הבלעדית לצמיחה.
לגבי אלה שאוספים מזון בשווקים, כדאי לך ללכת ולבדוק מי הם!
רק מדינת ישראל, המדינה היחידה בעולם, מאפשרת להכנס לתוכה ומעניקה אזרחות לזקנים (למשל מברית המועצות לשעבר ולא רק) ולחסרי השכלה וחסרי כישורים ועם מחלות נוראיות כמו צהבת, אידס, מלריה שחפת (עולים אלה  גרמו למצוקה בבתי החולים ובמיחסור במיטות) מאתיופיה וחלק ממדינות ברית המועצות לשעבר מהחלק המוסלמי .
ואנשים מסכנים אלה את, אני תומכים ואין להם כל סיכוי למצוא עבודה מכובדת והם אלה ההולכים לחפש מזוןוחיים בעוני יחסי. לו לא היו נותנים להם להכנס לארץ , תמונות אלה לא היו מופיעות בטלויזיה ולא היית רואה חולים בפרוזדורי בתי החולים . אבל מה יש לצפות  מכתבים המחפשים סנסציות יומיות  אך לא מתמקדים בסיבות ובגורמים למצוקות.
לגבי הפוליטקאים, עם כל הביקור המוצדקת , מצבינו  טוב יותר יחסית לאנגליה, צרפת, גרמניה שלא לדבר על יפן או רוסיה או ארה"ב.
 כללי האתיקה בתחוםזה בארץ הינו מן החמורים וטוב שכך!
אני מאד מקווה שהצלחתי להפיג מעט מהמרירות שלך.
 
   
מפת העץ
כִּנּוֹר אַהֲבָתִי שמעון מנדס  
יְמֵי הָחִזּוּר הָעֲלִיזִים שמעון מנדס  
 עונג שבת אמיתי ז'אן-קלוד  
 הערך האמיתי בא רק לאחר האבדן שמעון מנדס  
 אשריה ואשרך ז'אן-קלוד  
 אשרי האיש - אשריה, אשריך. rivkah yaron  
 השבוע גם בחרנו בציפור לאומית...דוכיפת שרון קנצרובסקי  
 שרון, יותר מידי מרירות וכאב! ומדוע להעליב את הדוכיפת? ראובן גרפיט  
 איך הגעתם מהכנור-האהבה לדוכיפת ? שמעון מנדס   
 קראתי את הכנור שלך. מוטקה צביאלי  
 מנדס היקר , כרגיל מרגש, מרגש מאד! רפי אשכנזי   
פסח ראשון של חתן וכלה שמעון מנדס  
הקמת פורום דפי נחיתה   /   הקמת פורום הקמת פורום