פורטל אמא אדמה : מיסטיקה | רוחניות | רפואה משלימה | ניו אייג' - העידן החדש

פורום האדם השלם - פרחי באך, ארומותרפיה, טכניקת EMF וראיית העולם דרך חוכמת הקבלה

תאריך 26/09/2005 23:43:51
מאת לינה בכר
נושא מהו פנג שוואי


 

פנג שואי קלסי/ לינה בכר

 

פנג שואי קלסי  , מהו?

פאנג שוואי היא תורה עתיקה בת  למעלה מ 5000 שנה העוסקת ביצירת מרחב חיים הרמוני לאדם, תוך התבוננות ולמידה מן הטבע. ע"י מיקום נכון של הבית על חלקת האדמה, עיצוב הפנים המתחשב בחוקים אנרגטיים, תזמון מדויק והתאמת הבית לבעליו - ניתן ליצור סביבת חיים נעימה המזמינה שפע, בריאות ואושר.

פירוש המושג פאנג שוואי, "רוח ומים" .  Feng פאנג, רוח. Shui  - שוואי, מים .על ידי רוח ומים נוצרת תנועה. אנו יודעים שהרוח נעה ומעיפה דברים. והמים אף הם כל הזמן בתנועה. רוח זו אנרגיה שמימית ואילו מים זו אנרגיה ארצית.    רוח- זה האוויר שאנו נושמים. הגשם יורד על האדמה ויחד עם מקורות מים שונים, מזין את הצמחייה ואת החי. האדם המתקיים בין שמיים וארץ מהווה את הצינור לחיבור בין שני היסודות ומשמש כטרנספורמטור לשינוי האנרגיה הרוחנית, ולהתאמתה לאנרגית הארץ.

כלומר תורה זו  מתבוננת/עוסקת  באנרגיות השמיים, אנרגיות אדם ואנרגיות אדמה, וכיצד הן  משתלבות אלו באלו במטרה ליצור איזון ביניהן.  איזון בין יין ויאנג. פנג שואי זו  האומנות והמדע לחיות בהרמוניה עם הסביבה שלך.

 

יין ויאנג:

 

במושגים סיניים, אנרגיה  מוכרת כצ´י. יש לנו  צ´י שמיים, שהוא יאנג. וצ´י אדמה שהוא יין.

 ין ויאנג - שתי האיכויות הבסיסיות ביותר של הצ´י.

לרב נהוג לשרטט קווים מאפינים את היין והיאנג, ולהגדיר כל דבר כיין או יאנג. למשל:

 ין מסמל את האיכות הנקבית ויאנג את האיכות הזכרית.

אך למעשה כל דבר בטבע וביקום מכיל ין ויאנג במינונים שונים. כל אנרגיה בטבע חווה את שתי האיכויות האלה. המעבר מיאנג לין וחוזר חלילה יוצר את כל סוגי המחזורים ביקום והוא הבסיס לשינוי התמידי של היקום.

מערכת יחסים כפי שקיימת בין  היאנג והיין  שמסמלים אצל הסינים את המצבים ההפוכים זה מזה כגון:  שמים/ארץ, שחור/לבן, זכר/נקבה וכו.   כשהמטרה היא להביאם להיות  בהרמוניה ובאיזון זה עם זה.

איזון בין האנרגיות ישפיע לטובה על הבריאות , על מערכות יחסים, על האווירה בבית , על שפע ופרנסה טובה.

 

חמשת הפעולות או חמשת האלמנטים

 

על מנת לאזן את הצ´י בחללים השונים בבית, אנו משתמשים בחמשת הפעולות, המוכרות כחמש הפאזות או חמשת האלמנטים . האיזון  יגדיל את השיגשוג, יטיב עם הבריאות , עם מערכות היחסים ועם השפע.

 

 

 

 אנו בוחרים אנרגיות של האלמנטים: צבעים וצורות או הפעולה של האלמנט. לדוגמה: הפעולה של אלמנט מים הינה זרימה מלמעלה כלפי מטה.

 

מהו הדבר שצריך לעשות לפני התייעצות ביועץ פנג שוואי?

לפנות כל הדברים אשר אין בהם שימוש: בגדים, רהיטים, מכשירי חשמל לא תיקניים, שטיחים בלויים. חשוב לשמור על סדר וניקיון.  פעולות אלו יגרמו לאנרגיות התקועות לזרום בחופשיות.

 

מה עושה היועץ?

 

מתאים לכל אחד מדיירי הבית, את החלל לשינה ועבודה הטוב ביותר עבורו. מייעץ כיוונים מתאימים לכל אחד מהם. בודק אילו אנרגיות נכנסות אל הבית ומציע תיקונים לפי הצורך.

 

אלו פרטים דרושים יעוץ?

 
על מנת לעשות פנג שואי בבית או עסק  יש צורך בתרשים המבנה, שנת סיום הבנייה, תאריכי לידה של הדיירים או בעלי העסק, מנהלים , עובדים.

כמו כן, יש צורך לדעת האם הבית עבר שיפוץ מסיבי (החלפה פתחים כגון דלת  כניסה,חלונות, החלפה הרצפה, החלפת התקרה, תאורה ) ואם כן, באיזה תאריך זה נעשה.

הייעוץ הוא שונה מבית לבית, כשם שהתרופות שמקבל חולה משתנות מחולה לחולה.

 

מי אני?

 

למדתי פנג שוואי אצל מרינה שולמן, נציגתו של מסטר ג´וזף יו וכמו כן סיימתי סמינר כוכב מעופף דינמי אצל מסטר ג´וזף יו , שלמד ממסטרים אשר העבירו את התודה בעל פה.

 

מאסטר ג´וזף יו מעניק לי תעודת סיום קורס "כוכב מעופף" מתקדם.

 

 

 


 

   
מפת העץ
עץ החיים - מאמר מענין של הרב עזרד אסיה שלהבת-יה 28/09/2005 11:15:43 
מהו פנג שוואי לינה בכר 26/09/2005 23:43:51  אתה כאן
על פרחי באך / לינה בכר לינה בכר 25/09/2005 15:24:29 
דפי נחיתה   /   בניית אתריםבניית אתרים   /   הקמת פורוםהקמת פורום