פורטל אמא אדמה : מיסטיקה | רוחניות | רפואה משלימה | ניו אייג' - העידן החדש

פורום האדם השלם - פרחי באך, ארומותרפיה, טכניקת EMF וראיית העולם דרך חוכמת הקבלה

תאריך 25/09/2005 15:24:29
מאת לינה בכר
נושא על פרחי באך / לינה בכר

על פרחי באך  /   לינה בכר

ד"ר באך טען כי העיקרון הבסיסי של ריפוי קובע כי הטיפול נעשה בחולה ולא במחלה.

 

לחשוב, אומר ד"ר צופרה, "הוא לתרגל את הכימיה של המוח,  באופן שיווצר גל תגובות בתוך הגוף". כשאנו חווים רגש מסוים,  אנו מייצרים כימיקלים במוח ובחלקים שונים בגוף. אם הרגש חיובי, האדם יחוש טוב ובהרמוניה  ואם הרגש שלילי נוצרות מחלות. כלומר מחלות פיזיות הינן תוצאה של דיסהרמוניה בין המוח לבין הרגש, הנפש, הנשמה. מה שמסתתר מאחורי המחלה אינו כאב גופני, אלא מצוקה נפשית פנימית.

 

הנשמה מודעת לייעוד החיים ועושה מאמצים להגשים ייעוד זה בעזרת המוח והאישיות.

אך הרבה פעמים האישיות אינה מודעת לייעוד הנשמה ואיננו מקשיבים לקול הפנימי שלנו. אז, במקום לחוש שמחה, הגשמה עצמית ואהבה, אנו חשים רגשות שליליים ( המתבטאים בירידה במצב הרוח, חוסר תקווה, יאוש...).

 

פרחי באך עוזרים לאדם לחשוף את האני האמיתי הטבעי שלו, שהוסתר במשך השנים כתוצאה מחוויותיו.    כשתודעת האדם נפתחת, מתחיל הטיפול.

לתמציות יש רטטים שנפגשים עם התדרים האנרגטיים של גופינו.      על ידי הצפת שטח האנרגיה שלנו בתדרים אלו, הביטויים של רגשות שליליים אשר מאטים את הכושר התנודתי שלנו וגורמים לנו להרגיש לא טוב, הופכים באמצעות טיפול בפרחי באך, להיות הרמוניים.

 

פרחי באך אינם עובדים נגד תופעות פיזיות, אלא  גורמים לאדם להיות מודע לעצמו. נטילת התמציות בפרקי זמן שנקבעו על ידי המטפל, מביאים לשחרור חסימות שנוצרו במודע לאחר שהם עולים לרמת התודעה (מודעות) . בכך, נעשית עבודה פנימית של המטופל ברמת הסתכלות פנימית על בעיות והפרדת הגורמים המעכבים ובידודם. מעכשיו והלאה המודע משתחרר ומתפנה ממועקות ,חסימות וכעסים בכדי לעסוק בדבר האמיתי של החיים עצמם.
 
 
 
לינה
 
______________________________________________________________
   
מפת העץ
מהו פנג שוואי לינה בכר 26/09/2005 23:43:51 
על פרחי באך / לינה בכר לינה בכר 25/09/2005 15:24:29  אתה כאן
המשך המאמר שליטה רגשית - חלק ב אביחי 24/09/2005 21:10:30 
דפי נחיתה   /   בניית אתריםבניית אתרים   /   הקמת פורוםהקמת פורום