פורטל אמא אדמה : מיסטיקה | רוחניות | רפואה משלימה | ניו אייג' - העידן החדש

פורום האדם השלם - פרחי באך, ארומותרפיה, טכניקת EMF וראיית העולם דרך חוכמת הקבלה

תאריך 23/09/2005 17:57:47
מאת יהודה בכר
נושא "אהבה רוחנית" ומעגל ההגנה

"סנבר" (snubber) אנרגטי ו"אהבה רוחנית"/יהודה בכר

 

מעגל ההגנה האנרגטי הקיים אצל נשמות, מאפשר להן לשלוח "אהבה רוחנית" בכדי לאזן, לשדרג ולפתח מצבים שאינם ברורים ואינם ידועים להם, לאחר שהתגלגלו כבני אדם.  במצב זה הם יכולים לשלוח "אהבה רוחנית" לאירוע פרטי או כלל אנושי, למקום ספציפי או לכדור הארץ, לאדם או לקבוצת אנשים איתם יש להם עניין מסויים לעשות, או למערכת יחסים בה הם מעורבים עם אדם אחד או אנשים שונים. המצבים שתיארנו הם עתידיים או נסתרים, ובדרך כלל בלתי מאוזנים. חסר מידע לגבי הדרך או היעוד של מי שנמצא במצב הזה. שימוש במעגל ההגנה הזה מאפשר למצבים או אנשים להיות מוגנים ממצבים משבריים קיצוניים. שליחת "אהבה רוחנית" איננה זקוקה להכוונה של סמלים או לחניכה כלשהי. כל אחד יכול. האנרגיה הזו היא תמיד חיובית וממצה את עצמה במחשבה: שיקרה מה שצריך לקרות על פי התוכנית האלוהית של הבריאה. וכשזה יקרה, זה יקרה בצורה ההרמונית והדרגתית ללא משברים מיותרים. מספיק אם נכוון את האנרגיה הזו באופן ממוקד ונאמר "אני שולח/ת אהבה רוחנית ל-(שם או מקום או מערכת יחסים עם...)"

נתמקד לרגע במי שאליו שולחים את האנרגיה, נעטוף אותם בכדור של אור ונרגיש את השינוי האנרגטי שמתרחש ברגע זה. כל מה שצריך לקרות יקרה. אם כתוצאה מזה ששלחתי "אהבה רוחנית" לתפקיד מסויים, אקבל אותו או לא, זה ממש לא משנה. אני שם את מבטחי בעליון שיודע לנתב את הדברים ומכוון אותם באופן הטוב ביותר במציאות שלנו. ההכרה בזה שנשלחתי לכאן, למציאות הזו, מביאה אותי להכרה שתפקידי או יעודי הוא להיות השליח המסור שיבצע את שליחותו במסירות ובנאמנות. בכל מצב של תקלה או של מצבים לא ודאיים אני יוצר קשר עם זה ששלח אותי כדי לכוון את השליחות ולמקד אותה ליעד הנכון. "אהבה רוחנית" תומכת בשליחות ובשליח כדי לאפשר את מימוש השליחות באופן חלק וללא משברים.

 

מצב כזה קיים גם באלקטרוניקה כאשר ניתוק הזרם החשמלי בבת אחת יכול לגרום לרכיבים אלקטרומגנטיים להתכלות וזה מסכן את המערכת כולה. בכדי להמנע ממצב זה קיים מעגל הגנה (סנבר snubber), שמאזן את התופעה. ירידת או עליית מתח באופן קיצוני מזינה את המערכת במצב ביניים של עליה/ירידה הדרגתית של המתח עד שמגיעה למיצוי המלא של התפוקה הדרושה למערכת בכדי לתפקד באופן מלא ויעיל. כפי שנועדה לבצע.

 

מייקל ניוטון קורא לזה "נשמות שיוצרות אנרגיה" ("גורלן של נשמות"):

"תחום מומחיות זה מייצג קבוצה נרחבת של נשמות שהנן בעלות קבוצות משנה רבות...נשמות שנמצאות בקטגוריה הכללית של יצירת הרמוניה...כאשר הן נשמות חסרות גוף, הן פועלות לשחזר אנרגיה שנפגעה על פני האדמה...מדובר בנשמות שמאזנות את האנרגיה של אירועים פלנטריים, המערבים מערכות יחסים אנושיות...נשמות יוצרות הרמוניה מתפקדות בקנה מידה נרחב יותר על מנת להפיג אנרגיה שלילית...  הן מעוניינות להעניק לאנשים אמצעי לעזור לעצמם היכן שהם יכולים, אולי הן אינן המצפון של בני האדם והן לא מתערבות ברצון החופשי שלהם... את האיזון הזה עלינו לזהות במציאות היומיומית שלנו".
 
 
מסר שמשלים לגבי "נשמות שיוצרות אנרגיה" לנ"ל:
 
כאשר מדברים על נשמות עליונות שאינן בגוף, ראוי לציין שאין הכוונה למעשה שאיננו ניתן לביצוע גם על פני כדור הארץ. אותן נשמות שנמצאות אי שם במערכת העליונה ותפקידם לסייע לבני האדם, מעבירות את יכולת ההרפיה וההסתגלות למצבים לא בריאותיים על פני כדור הארץ לבני האדם. הקשר בין בני האדם והנשמות נשמר באופן עקבי באמצעות רשת של התחברות בין בני האדם לנשמות העליונות.  ובמידה ויש צורך, שליחת "אהבה רוחנית" מחברת את בני האדם אל הנשמות העליונות ומעבירה דרכן את ההתחברות למצב העליון של הרמוניה כלל אנושית. כמובן שלא מבצעים את הפעולה על כל הרשת, אלא הביצוע הוא מקומי על פי בקשה מפורשת או שליחת בקשה זו באמצעות "האהבה הרוחנית" לאירוע, אדם או בני אדם כקבוצה, ואפילו התייחסות למקרים שקרו או מערכות יחסים. כלומר, אפשר לשלוח "אהבה רוחנית" ולטפל גם במקרים שהיו, על מנת שההשלכות של אירוע טראומטי שהיה, יקבלו את האיזון הדרוש בהמשך. הרמוניה זו היא האהבה העליונה הקיימת בעולם העליון, ואותה אנו מעבירים אליכם באהבה גדולה.
 
 
תודה על המסר וההדרכה
לאור הרחוק והאוהב של קריון.
 
 
 
 
שבת שלום
אור ואהבה
יהודה

 

 

   
מפת העץ
שבת שלום מוארת ומבורכת לכולם RIKI 10 24/09/2005 11:43:30  
"אהבה רוחנית" ומעגל ההגנה יהודה בכר 23/09/2005 17:57:47  אתה כאן
 נשלח אהבה רוחנית כוח האמונה 24/09/2005 21:39:31 
 נשלח להם אהבה רוחנית וגם רייקי אור ואהבה יהודה בכר 24/09/2005 22:16:06  
השליטה ברגשותינו - משהו קצר אביחי. 21/09/2005 23:30:48 
דפי נחיתה   /   בניית אתריםבניית אתרים   /   הקמת פורוםהקמת פורום