רדיו יוּבל   רשימת דיוור תנאי שימוש (קולמוסנט ©) הרשמה עזרה מקלדת יוּבל

תאריך 04/08/2005 19:48:01
מאת חדשות
נושא הכאוס כבר כאן - רצח בשפרעם

 
תושב תפוח, עריק מצה"ל, פתח בירי כשהוא לבוש מדים בתוך אוטובוס בקו 165 בשכונת הדרוזים בשפרעם. כתוצאה מהירי נהרגו לפחות שלושה בני אדם, ולפחות שישה נפצעו. באזור האירוע מתחוללת מהומה, אלפי תושבים מתגודדים ומשליכים אבנים ובקבוקים על האוטובוס. לדברי עדי ראייה, כמה מהמפגינים הזועמים שהצליחו לחדור לאוטובוס הרגו את החייל היורה, וגופתו מונחת על מדרגות האוטובוס. ח"כ בשארה: "אני מקווה שזה לא עוד ברוך גולדשטיין"
  (מתוך YNET)
 

שלושה בני אדם נהרגו מירי של מתנחל מתפוח בתוך אוטובוס אגד בקו 165 שעבר בשכונה הדרוזית בעיר.היורה חוסל בלינץ´ של ההמון.

האירוע החל בסביבות 17:50. היורה, מתנחל מזוקן שלבש מדים וחבש כיפה לראשו, עלה לאוטובוס באחת התחנות בשכונה הדרוזית, דרך את נשקו ופתח באש לעבר הנוסעים. שלושה בני אדם נהרגו במקום וחמישה אחרים נפצעו.
 

 

גורמי ביטחון: המחבל חזר לאחרונה בתשובה, עבר להתנחלות תפוח ויצר קשר עם פעילי כך; הוא משרת בצה"ל ועלה על האוטובוס במדים; שבעה נפצעו מהירי, שלושה מהם אנוש; המון פצע את המחבל קשה, השוטרים מגוננים עליו

חייל צה"ל, חובש כיפה לבוש מדים, רצח אחר הצהריים (חמישי) שלושה בני אדם ופצע שבעה כשפתח באש על נוסעי אוטובוס בשפרעם. החייל עלה על קו 165, הנוסע מחיפה לשפרעם. גורמי ביטחון אומרים, כי לפי המידע המצטבר כעת נראה שהיה זה פיגוע שביצע מחבל יהודי. המחבל הוא חייל, ממרכז הארץ שלאחרונה חזר בתשובה ועבר להתגורר בהתנחלות הקיצונית תפוח שבגדה. הוא היה קשור בפעילי תנועת כך מהמאחז תפוח מערב.

(מתוך הארץ)


 


   
מפת העץ
חנן עזרן בעקבות המזימה הסובייטית אלי אשד  
הכאוס כבר כאן - רצח בשפרעם חדשות  
 כדאי לשים לב למכבסת המילים ב NRG רפי גטניו  
מי מפחד מסין או מארצות הברית? תמונה אסטרטגית חדשה יורם המזרחי  
הקמת פורום דפי נחיתה   /   הקמת פורום הקמת פורום