רדיו יוּבל   רשימת דיוור תנאי שימוש (קולמוסנט ©) הרשמה עזרה מקלדת יוּבל

תאריך 28/03/2005 07:52:16
מאת אלי אשד
נושא ישר כוח ל"כותרת"

יותר ויותר אני מוצא שמידי חודש אני זקוק למנת "הכותרת" שלי . "כותרת" הוא מגזין חדשותי -תרבותי שיוצא מידי חודש בחודשו בעריכת דן שילון  ואוריה שביט ועושה את מלאכתו נאמנה. לאחר חמישה גליונות שכללו תחקירים פוליטיים ותרבותיים מעניינים ומרחיבי דעת אני חוטף אותו מהמדפים מיד עם הופעתו.,תופעה נדירה אצלי בשנים האחרונות  וכל חודש אני חושש יותר מהיום שבו יודיעו על סגירת המגזין .

הוא בולט במיוחד בבדידותו המזהרת בדוכנים על רקע של מגזינים של נשים של עירום של "בלייזרים " מפגרים למינהם וכו´ וכו´.

יש ספקות גדולים עד כמה מגזין כזה יכול לשרוד בשוק התקשורת הצפוץ הקשה מאוד של ישראל ולהתחרות באינטרנט ובטלוויזיה ,אבל בנתיים הם עושים עבודה מצויינת ומראים למה יכול להגיע מגזין מודפס במיטבו.

המממנים של המגזין הם  בני משפחת לוצאטו בעלי משרד הפטנטים צאצאים של משפחה שתרמה רבות לתרבות היהודית באיטליה במאה ה-19  ובהחלט ניתן לראות במגזין המשך של מסורת זאת .

יכול להיות שהחלטתם ליזום מגזין זה יש לה קשר לכתבת תחקיר לא נעימה שערך פעם "גלובס" על היחסים המעורערים בינם ובין אבי המשפחה אדם מעניין בפני עצמו שפירסם כמה ספרים מעניינים שתבע אותם לדין ,יכול להיות שאחרי כתבת התחקיר הזאת הם החליטו שכדאי גם להם להיות בעלי יותר השפעה בתקשורת  ( כמו לבני משפחת נימרודי במעריב ) .כך או כך  "גם אם שלא בשמה "  וללא קשר למניעים  הם הצליחו מעבר למצופה והקוראים רק מרוויחים.

בזמן שהרמה של העיתונות הכתובה באופן כללי רק מיתדרדרת "כותרת " מראה שאפשר גם אחרת .יישר כוח .

האתר של כותרת

http://www.koteretmag.co.il

משפחת לוצאטו

http://www.luzzatto.co.il/

   
מפת העץ
ראיון עם מאיר פעיל - חלק ראשון רפי גטניו 01/04/2005 00:14:10 
ישר כוח ל"כותרת" אלי אשד 28/03/2005 07:52:16  אתה כאן
ונהפוך הוא רפי גטניו 27/03/2005 15:01:22 
דפי נחיתה   /   בניית אתריםבניית אתרים   /   הקמת פורוםהקמת פורום