גטניו,  כמו כל ההמולה התקשורתית המגוייסת,  אתה טועה בגדול בהצבת המשוואה:

 גלעד שליט  שהוא כבן יקר לכולנו, הוא  איננו ילד שנחטף תוך מישחק על חוף הים או בעת רעיית צאנו, שליט  הוא  חייל צהל שנשבה בעת שירותו הפעיל.

כחייל המשרת בצבא, משימתו היא הגנה על אזרחי המדינה. שחרור החייל שליט משביו,  במחיר שחרור מאות מחבלים רוצחים מורשעים, הוא סיכון האזרחים במדינה.  זוהי מישוואה הפוכה לתפקיד הצבא, שמירת אזרחי המדינה.

אני מבין את מאבקם של הוריו וחבריו הקרובים מהישוב הילה, מאבק המציב את החייל שליט כילד חטוף שצריך להשיבו לחיק משפחתו.  אינני מוכן להבין את התקשורת הלוקחת חלק בהמולה הבלתי שקולה ואובדת הדרך הזאת. לתקשורת יש אחריות מעבר ליצירת ריטינג ולשם מכירת פירסומות, יש לנהוג ב- אחריות לאומית במיקרה, וכוונתי גם לתחנה הצבאית, המובילה בדחיפת המיקרופון לפיהם של בני המשפחה.

. אני חסיד יותר מקטן של אהוד אולמרט, אך בנושא שחרור החייל שליט, אין לי אלא לשבח אותו על האחריות בה הוא נוהג עד כה.

אני נזכר בערגה בשבויינו ששהו שנים בשבי האוייב המיצרי והסורי, בין מלחמת ששת הימים ליום כיפור, טייסים וחיילי שדה, מעולם "לא הופרטו" השבויים כמו שנעשה פה, הם היו שבויים של המדינה וכך האמין כל העם. איש לא איים כי לא יתגייס לצבא אם לא ישוחררו, גם לא נשמע קולן של המשפחות בנושא, היתה כתובת איחת. אפשר לשאול את הטייסים רמי הרפז, אייל אחיקר, גדעון מגן מנחם עייני אייל אחיטוב ועוד ועוד ששמם לצערי פרח מזכרוני כעת, שבויים ששהו יותר משלוש שנים בשביים.